Zednické práce

Home Provádíme veškeré stavební práce dle požadavků zákazníka, ze všech dostupných materiálů na našem trhu a s použitím nejnovějších technologií. Samozřejmostí je také kompletní provádění monolitických konstrukcí včetně bednění a ocelových výztuží.

Fasády

Home Realizujeme fasády jak z klasických materiálů, tak i zateplené s použitím různých tepelných izolantů, ať už na bázi polystyrénu, či minerální vaty. Jsme držiteli certifikátů na provádění kontaktních zateplovacích systémů např. od společností Cemix, Baumit, Caparol a Knauf.

Obklady a dlažby

Home Provádíme montáže keramických obkladů, dlažeb a mozaik včetně dodávky materiálu od různých výrobců, a to jak v interiérech, tak v exteriérech staveb. Velký důraz klademe na precizní provedení všech detailů včetně různobarevného spárování. Provádíme montáž obvodových rohových lišt či provedení moderních tzv. „kamenických rohů“. Samozřejmostí je také provedení všech souvisejících prací, jako např. hydroizolačních stěrek nebo kompletní provedení doporučených balkonových skladeb s oplechováním.

Sádrokartony

Home Naši pracovníci jsou vyškoleni na provádění montáží všech systémů suché výstavby. Realizujeme sádrokartonové konstrukce stropů, stěn a podkroví. Současně provádíme montáže kazetových podhledů, včetně dodávky materiálu od různých dodavatelů.Přizpůsobujeme se požadavkům investora a dodržujeme projektovou dokumentaci.

Rekonstrukce

Home Jsme schopni provést kompletní rekonstrukce stavebních objektů včetně provedení statických opatření, zesílení nosných konstrukcí, úpravu dispozic, výměnu rozvodů topení, elektřiny, vodovodu a kanalizace. Samozřejmostí je provedení konečných povrchových úprav stěn, stropů a podlah. A toto vše jak v objektech bytové výstavby, tak i v komerčních objektech.

Novostavby

Home Naše společnost provádí výstavbu nových staveb na klíč nebo do fáze hrubé stavby. K výstavbě používáme materiály od renomovaných výrobců. Jsme schopni zrealizovat dílo dle projektové dokumentace v co nejkratším termínu při dodržení technologických postupů a ve špičkové kvalitě.